Reportaż filmowy opowiada o tym jak Liisa Simola, dziennikarka z Nowego Jorku, która robiła wywiady m.i. z: Al. Pacino, Antonio Banderasem, Robertem De Niro, Meryl Streep i wieloma innymi gwiazdami, skorzystała z moich usług coachingowych i zamieniła swoje pragnienie w namacalne sukcesy. Po coachingu napisała książkę, której wydawcą jest to samo wydawnictwo, co Paulo Coelho, odzyskała rytm w życiu, jest bardzo aktywna i … 
więcej szczegółów w reportażu filmowym poniżej.

Jeśli i Ty, chcesz:

  • spojrzeć z innej perspektywy na świat,
  • przejść przez trudne sytuacje w Twoim życiu osobistym lub zawodowym,
  • odzyskać pewność siebie i poczucie kontroli
    lub
  • wejść na ścieżkę rozwoju osobistego i realizować swoje pragnienia,

Zapraszam do współpracy!

Krótki opis historii naszej współpracy z Liisą Simola, dziennikarką z Nowego Jorku:

Nasze drogi skrzyżowały się w lutym 2017 roku na Mauritiusie w recepcji hotelu, w którym mieszkałyśmy. Pisałam pamiętnik, skończył mi się tusz w długopisie, którym go pisałam, a Liisa prosiła o wezwanie lekarza, bo miała problemy ze spaniem. Od słowa do słowa powiedziałam, że jej pomogę i tak zaczęła się nasza znajomość. Wtedy jeszcze niewiele wiedziałyśmy o sobie. Byłyśmy dwoma kobietami na wakacjach „przypadkowo” znajdującymi się w recepcji hotelu w tej samej minucie.

W efekcie naszych spotkań coachingowych powstał plan na napisanie przez Liisę książki o gwiazdach, z którymi robiła wywiady: Al. Pacino, Antonio Banderasem, Robertem De Niro, Meryl Streep, i innymi gwiazdami Hollywood oraz kilkoma prezydentami USA czy Salvadorem Dali, który był jej przyjacielem.

Książka została napisana pod koniec 2017 roku i oddana do wydawcy, tego samego, który wydał książki Paulo Coelho. W lutym 2018 roku na zaproszenie Liisy byłam w odwiedzinach w Helsinkach, gdzie obecnie mieszka Liisa, nagrać reportaż filmowy, o tym wszystkim. Jesteśmy w ciągłym telefonicznym kontakcie i planujemy kolejne spotkanie na żywo, tym razem w Polsce.

To ogromna satysfakcja zobaczyć, jak działa coaching, gdy czyjeś pragnienie lub marzenie zamienia się w trwały i namacalny rezultat. Pokazuje to, że dobry plan procesu dojścia do celu, który przewiduje zarówno dni trudne i pracowite, jak i te przyjemne, jest skuteczny i przynosi wymierne efekty. Wiara w klienta i jego potencjał wzmacnia go w trudnych chwilach. Jednak do realizacji i pełni szczęścia potrzebna jest również praca własna klienta i jego wysiłek: przejście przez ten zaplanowany proces, czasem wychodzenie ze strefy komfortu, pokonywanie słabości, a czasem przezwyciężenie myśli o tym, żeby sobie ten temat odpuścić.

A jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś zapraszam Cię do polubienia mojego Fanpage na którym możesz znaleźć więcej wiedzy i wskazówek KLIKNIJ TUTAJ

Życzę Ci mocy, energii i pasji
Anna Skoczylas
Mentor Biznesu w Nurcie Psychologii Pozytywnej, 
Trener, Coach ICF