Ruszył nabór na XX edycję Studiów Podyplomowych „Zarządzanie Kapitałem Ludzkim”. Wśród wykładowców założycielka Mindset AS Consulting Anna Skoczylas. Studia mają na celu kształcenie profesjonalistów zgodnie z rozpoznawanym modelem kompetencji Society for Human Resource Management z USA.

Dlaczego warto?

  • … bo, marka SGH gwarantuje jakość naszej oferty, zwiększa szanse na rynku pracy i na wyższe wynagrodzenia.
  • … bo dowiesz się jak pozyskiwać, utrzymywać i rozwijać kapitał ludzki, aby rosła jego wartość i zwiększały się biznesowe i organizacyjne profity.
  • 

… bo, poznasz praktyki zarządzania kapitałem ludzkim z wielu firm i organizacji i przygotujesz się do ich wdrażania.
  • 

… bo najlepsi wykładowcy SGH, konsultanci oraz praktycy z biznesu zainspirują Cię do myślenia o ZKL w szerokiej perspektywie, pokażą warsztat pracy, rozwiną Twoje osobiste kompetencje i skłonią do działania.
  • 

… bo dotychczas blisko 600 osób ukończyło Studia Podyplomowe Zarządzanie Kapitałem Ludzkim (dawne: zarządzanie zasobami ludzkimi z uwzględnieniem standardów europejskich) w XVII edycjach.
  • 

… bo to okazja do budowania i poszerzania sieci relacji zawodowych tak obecnie ważnych na rynku pracy i w codziennej aktywności zawodowej.

Jeśli jesteś HR biznes partnerem, kierownikiem lub specjalistą ds. zarządzania kapitałem ludzkim (kadrowym, personalnym, lub z HRu), to dzięki naszym Studiom wzbogacisz swoją wiedzę jak zarządzać najważniejszym kapitałem firm i organizacji, tj. pracownikami. A dla tych, co chcą rozpocząć karierę w ZKL, Studia będą początkiem zmian.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.