Katarzyna Bednarska

Trener Personalny, Instruktor tańca i fitness, z wykształcenia finansistka.

W roli szkoleniowca łączę wiedzę i doświadczeniem biznesowe, wysoki poziom intelektualny oraz dojrzałość emocjonalną.

Swoje ponad 13 – letnie doświadczenie zawodowe w 4 różnych branżach, na 8 stanowiskach, w 3 krajach w multikulturowym środowisku wykorzystuję w kontaktach z grupą na sali szkoleniowej oraz w konsultacjach indywidualnych. Otwartość, która jest potrzebna do osiągnięcia efektu synergii podczas warsztatu pozwala mi na budowanie partnerskiej atmosfery, którą wprowadzam w rutynę spotkań.  Sprzyja to rozmowom, czasem na trudne tematy, które podejmujemy bazując na obserwowanych wyzwaniach świata gospodarczego i społecznego oraz indywidualnych case study klientów..

Wyróżnia mnie pozytywna atmosfera i poczucie humoru. Staram się zarażać optymizmem na sali szkoleniowej  oraz pokazywać ludziom niestandardowe podejście do podejmowania zawodowych, odważnych decyzji.

Promuję ideę „W zdrowym ciele zdrowy duch”, i zwracam uwagę na to, że każdy problem z ciałem ma swoje podłoże w psychice człowieka. Nasz organizm jest perfekcyjnym połączeniem Ciała, Umysłu i Duszy i tą ideę przekazuję zawsze obok biznesowych raportów.

Absolwentka kierunków:

  • Finanse i Rachunkowość (SGGW)
  • Informatyka i Ekonometria (SGGW)

PRYWATNIE KILKA SŁÓW OD SIEBIE

Moja siła płynie z …

… dzielenia się pasją jaką jest taniec i fitness. Czasem wystarczy tylko jedna piosenka, kilka minut, aby endorfiny i dopamina wygenerowała się podczas tej aktywności. Promuję zdrowy styl życia, bo wiem, że odpowiednie odżywianie, połączone z aktywnością fizyczną oraz należyta regeneracja przynoszą wyniki w postaci zwiększenia efektywności życiowej zarówno na stopie prywatnej jak i zawodowej.

Wiem, że metodą małych kroków i konsekwencją jesteśmy w stanie zrealizować swoje największe cele. Wierzę, że w każdym z nas istnieje pragnienie dążenia do wygranej, a nasz wewnętrzny krytyk ogranicza nas na wielu polach. 

Inspirację czerpię z ...

Książek naukowych, wywiadów z markami osobistymi, świadomej komunikacji.

Energią napełniają mnie ...

Podróże do miejsc nieznanych, pokazy taneczne, momenty zmiany.

Uwielbiam ...

Wieczorem słuchać STINGA, filmy z Danielem Craig’iem, kulturę Francji.

Moje 3 ulubione cytaty

Nie musisz być wielki, żeby zacząć, ale musisz zacząć, żeby być wielkim.

Les Brown

Najcenniejszych rzeczy w życiu nie nabywa się za pieniądze.  

Albert Einstein

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
Phil Bosmans