Katarzyna Bednarska

Trener Personalny, Instruktor tańca i fitness, z wykształcenia finansistka.

Wykształcenie finansowe oraz ponad 5 letnie doświadczenie w pracy biurowej na różnych stanowiskach pozwoliło mi zbudować bazę jako pracownik umysłowy w wielu korporacjach, z czego czerpię wiedzę, umiejętności oraz relacje społeczne do dzisiaj. Zarówno w pracy w korporacji jak i w obecnej pracy zawodowej jako Instruktor Fitness, Trener Personalny oraz Instruktor Tańca bardzo sobie cenię pozytywną atmosferę pracy, poczucie humoru, ale także profesjonalizm oraz zaangażowanie. Cechy charakteru jakimi się wyróżniam to także przebojowość oraz komunikatywność, a jako wulkan energii oraz pasjonatka zdrowego stylu życia w wolnych chwilach tańczę i zdrowo gotuję.

Staram się szkolić samodzielnie oraz korzystać ze szkoleń i warsztatów z różnorakich dziedzin fitnessu, tańca oraz dietetyki.
To wszystko zrodziło się z pasji, która obecnie jest całym moim życiem. Specjalizuję się w zajęciach tanecznych, które prowadzę grupowo oraz indywidualnie, a także w tematyce body&mind, czyli kategorii która łączy ciało z umysłem tj.: stretching oraz zdrowy kręgosłup, do których dodaję elementy jogi oraz pilatesu.

Kontakt z ludźmi to dla mnie ogromna dawka energii, aczkolwiek podczas pracy ze mną każdy znajdzie chwilę relaksu oraz wytchnienia oraz oczywiście odpowiednią dawkę ruchu dostosowaną do swoich potrzeb.

Wyróżnia mnie pozytywna atmosfera i poczucie humoru. Staram się zarażać optymizmem oraz pokazywać ludziom niestandardowe podejście do zdrowia, odżywiania oraz życia. Promuję ideę „W zdrowym ciele zdrowy duch”, i zwracam uwagę na to, że każdy problem z ciałem ma swoje podłoże w psychice człowieka. Nasz organizm jest perfekcyjnym połączeniem Ciała, Umysłu i Duszy i tym podejściem chcę promować zdrowe podejście do życia.

Absolwentka kierunków:

  • Finanse i Rachunkowość (SGGW)
  • Informatyka i Ekonometria (SGGW)

PRYWATNIE KILKA SŁÓW OD SIEBIE

Moja siła płynie z …
… dawania ludziom energii życiowej. Czasem wystarczy tylko spojrzenie, czasem uśmiech, czasem słowo. Promuję zdrowy styl życia, bo wiem że odpowiednie odżywianie, połączone z aktywnością fizyczną oraz należyta regeneracja przyniosą nam wszystkim ogromne korzyści życiowe.

Jestem chodzącą optymistką, staram się zawsze widzieć szklankę do połowy pełną, w czasie deszczu wypatruje wychodzącą tęczę, a oczyma wyobraźni widzę idealny świat, w którym wszyscy są szczęśliwi.

Wiem, że małymi kroczkami i siłą determinacji jesteśmy w stanie zrealizować swoje największe marzenia.

Inspirację czerpię z ...

muzyki, książek, rozmów z innymi osobami.

Energią napełniają mnie ...

przyroda, gotowanie, taniec.

Uwielbiam ...

jeść, kochać, żyć.

Moje 3 ulubione cytaty

Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

Antoine de Saint-Exupéry

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

Paulo Coelho

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.

Phil Bosmans