Przeszkoliłam ponad 1 000 osób i ciągle mnie to kręci. Od 20 lat jako menadżer z sukcesem buduje efektywne zespoły, wprowadzam na polski rynek nowe produkty dla firm polskich i zagranicznych: francuskiej, szwedzkiej czy portugalskiej. Równolegle od 12 lat z ogromną satysfakcją prowadzę szkolenia i konsultacje, a moi klienci osiągają wymarzone cele, są skuteczni, efektywni i szczęśliwi.

Wspieram Menadżerów, Szefów i Szefowe w zarządzaniu firmą i budowaniu efektywnych zespołów, a pracowników firmy w przechodzeniu przez zmiany, obsłudze klienta i radzeniu sobie z konfliktem oraz rozwoju osobistym i zawodowym.

Kilka lat temu z tej pasji powstała firma doradczo-szkoleniowa MINDSET AS Consulting, tworzona przez zespół ekspertów, która realizuje projekty z nastawieniem na rozwiązania, innowacyjność i koncentracją na celu, przy jednoczesnym dbaniu o kondycję, dobrą i twórczą atmosferę zaangażowanych osób. To co nas wyróżnia na rynku to, solidna wiedza, połączona z praktyką w biznesie w różnych branżach, łącze tradycyjne zarządzanie projektami z zarządzaniem zwinnym pochodzącym z Agile i Management 3.0.

Jak mówił H. Ford: Jeżeli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz, za każdym razem masz rację. Zawsze jest więcej niż jedno rozwiązanie, ważne byś wierzył, że możesz osiągnąć to czego pragniesz, a ja Cię będę w tym wspierać, szczególnie gdy pojawiają się trudności, konflikty i zniechęcenie, bo wiem, jak to jest, wiem jak przez to przejść i osiągnąć sukces.

W życiu prywatnym i zawodowym wierzę, że dobro powraca, i że warto być dobrym człowiekiem nastawionym na rozwiązania.

Życzę Ci mocy, energii i pasji

Anna Skoczylas

Mentor Biznesu w Nurcie Psychologii Pozytywnej